دسترسی سریع

3

3

4_2

10_1

محورهای اصلی همایش «پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای» کدامند؟
محورهای اصلی همایش «پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای» کدامند؟

 

 

 

 

 

 

 

دبیر دومین همایش ملی «پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای» در بوشهر محورهای اصلی این همایش را برشمرد و گفت: فقط شرکت‌کنندگانی مجوز حضور در نیروگاه و بازدید از منطقه ویژه صنعتی را خواهند داشت که ارائه‌کننده مقاله باشند.

 

 

9 محور اصلی همایش «پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای» کدامند؟

 

 

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در حاشیه نشست هماهنگی دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا اظهار کرد: این همایش در ۹ محور در نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود.

 

 

وی با بیان اینکه مدت برگزاری این همایش دو روز است، اضافه کرد: دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای ۲۳ و ۲۴ آبان ۱۴۰۱ به میزبانی نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای، ایمنی هسته‌ای، حفاظت در برابر اشعه‌ها، محیط‌زیست، تکنولوژی نیروگاه‌های هسته‌ای (برق، شیمی، مکانیک، کنترل و ابزار دقیق، توربین و ...)، مواد و سوخت هسته‌ای، آنالیز حوادث در نیروگاه‌های هسته‌ای، منابع انسانی، نیروگاه‌های نوین و سازه‌های نیروگاهی را محورهای اصلی این همایش برشمرد.

 

 

مستی با دعوت از دانشجویان رشته‌های مهندسی، مهندسی هسته‌ای و علوم انسانی مرتبط با محورهای همایش به‌خصوص رشته‌های تحصیلی برق، عمران، محیط‌زیست، روانشناسی، کنترل و ابزار دقیق و مدیریت، متذکر شد: به دلایل امنیتی فقط شرکت‌کنندگانی در این همایش مجوز حضور در نیروگاه و بازدید از این منطقه ویژه صنعتی را خواهند داشت که ارائه‌کننده مقاله باشند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: نشانی اینترنتی همایش ملی پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای https://ncnpp.ir/ بوده و ارسال مقالات فقط از این وبسایت امکانپذیر است، ضمن اینکه توضیحات تکمیلی درباره نحوه و فرمت مقالات، ثبت‌ نام و پرداخت هزینه‌ها، درخواست اسکان، شماره تلفن‌های تماس، آدرس پستی و اطلاعات تکمیلی در این وبسایت در دسترس است.

 

 

دبیر اجرایی دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای با بیان اینکه رئیس همایش رضا بنازاده رئیس نیروگاه اتمی و دبیر علمی همایش سروش حیدری سنگستانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر است، درباره حامیان همایش گفت: بنیاد نخبگان استان بوشهر، پارک علم و فناوری خلیج فارس، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر، سیویلیکا، سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان بوشهر از حامیان این همایش هستند.

 

 

ایشان با تأکید بر اینکه دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در نیروگاه‌های هسته‌ای دارای مجوز و تأییدیه از ISC است، متذکر شد: داوران همایش از استادان برجسته استانی و کشوری در حوزه‌های تخصصی مرتبط با محورهای همایش هستند.

 

 


چهارشنبه 5 مرداد 1401 (1 سال قبل )
سومین همایش ملی پژوهش های نوین در نیروگاه های هسته ای توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و نیروگاه اتمی بوشهر در ده محور تخصصی در حوزه های فنی مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی با حضور اساتید، دانشجویان و پژوهشگران فعال در حوزه دانشگاه و حوزه صنعت سراسر کشور در محل نیروگاه اتمی بوشهر به مدت دو روز در آبان ماه سال 1402همراه با برگزاری نمایشگاه و کارگاه های آموزشی تخصصی برگزار می گردد.