دسترسی سریع

3

3

4_2

10_1

وضعیت داوری مقالات توسط داوران و کمیته علمی همایش
یک شنبه 17 مهر 1401
وضعیت داوری مقالات توسط داوران و کمیته علمی همایش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اطلاع پژوهشگران و نویسندگان گرامی رسانده می شود داوری مقالات در حال انجام می باشد و طی روزهای آینده نتیجه داوری مقالات به مرور به نویسندگان اعلام می گردد. داوری مقالات و آثار پژوهشی ارسال شده در سامانه همایش پس از بررسی توسط اعضای محترم کمیته علمی ودبیر علمی و پالایش اولیه آثار، توسط چند تن از اساتید حوزه دانشگاه و متخصصان حوزه صنعت به مدت یک هفته الی  10 روز انجام می پذیرد و وضعیت پذیرش مقالات مشخص شده و علاوه بر ذکر اصلاحات و اشکالات احتمالی آثار توسط داوران به هر مقاله نمره ای داده می شود. از آن نمرات داوران میانگین گیری شده و نمره نهایی مقاله جهت اظهارنظر نهایی دبیر محترم علمی و اعضای کمیته داوران همایش مشخص گردیده و وضعیت پذیرش مقاله به سه حالت:

1- پذیرش نهایی مقاله

2- عدم پذیرش نهایی مقاله 

3- پذیرش با اصلاحات

تعیین می گردد. و در ادامه بررسی، یکی از وضعیت های نهایی زیر:

1- ارائه شفاهی  

2- ارائه به صورت پوستر    

3- صرفا جهت چاپ در مجموعه مقالات

برای امتیاز بندی نهایی مقاله تعیین و اعلام می گردد.

این اطلاع رسانی به صورت به صورت پیامک، ایمیل و تیکت در پنل کاربری نویسنده مسئول مقاله در وبسایت همایش ارسال و ثبت می گردد و قابل رصد می شود.

 

 

 

 

لذا از همه نویسندگان مقاله خواهشمند است در صورت تمایل جهت اطلاع از وضعیت داوری مقاله/مقالات خود حتما از طریق پنل کاربری خود - در قسمت پیگیری وضعیت مقالات - وضعیت پذیرش، رد، اصلاح و یا مرحله پرداخت را مشاهده بفرمایند.

 

با تشکر دبیرخانه دومین همایش پژوهش های نوین در نیروگاههای هسته ای 1401

 

 

 


سومین همایش ملی پژوهش های نوین در نیروگاه های هسته ای توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر و نیروگاه اتمی بوشهر در ده محور تخصصی در حوزه های فنی مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی با حضور اساتید، دانشجویان و پژوهشگران فعال در حوزه دانشگاه و حوزه صنعت سراسر کشور در محل نیروگاه اتمی بوشهر به مدت دو روز در آبان ماه سال 1402همراه با برگزاری نمایشگاه و کارگاه های آموزشی تخصصی برگزار می گردد.